huxa

Jak vybrat kvalitní levnou kameru na natáčení slow motion videa?

Na jaké parametry je potřebné si dávat pozor, kromě snímkové frekvence?

Odpovědi
anonym

Už to spojení „kvalitní“ a „levná“…
😉
Kromě snímkové frekvence (čím víc, tím líp) si pohlídej stejné vlastnosti, jako u každé jiné kamery – rozlišení (rozlišení vs použitelná frekvence a ´citlivost´ čipu), světelnost objektivu, velikost úložiště (příp. max. velikost souboru).
A pak další – podle předpokládaného používání – velikost, odolnost, výdrž na baterky…

huxa

mowla-bude se ale ještě něco lišit od normálních kamer, ne? Např. vzdáleností zaostření? Popř. snímač raději CMOS nebo CCD?