tygristek

Jak vybrat kvalitní bandáže?

Potřebuji bandáže na ruce a s poutky na palce. Budou používány na fitbox. A pokud možno, aby byli s dlouhou životností.

Odpovědi
BandiOl

Dobrý večer. Bandáže si můžete zakoupit v každé slušné prodejně (i internetové) bojových sportů. Bandáže je vhodně po tréninku vyprat ve vlažné vodě. Jejich životnost je jako u ponožek při větším namáhání.
Zkuste např.: fightsport.cz.
Přesnější adresa:

Zdroj: www.fightspor­t.cz/vysledky-vyhledavani,19­.html?sPhrase=Ban­d%C3%A1%C5%BE­e&iProducer=&sPri­ceFrom=&sPrice­To=