Zlatý

Jak vybrat inline brusle?

Už nějakou dobu zvažuji, že si koupím inline brusle. Jenže mám tak trochu problém, jak je vybrat. Trochu popíšu situaci:
Na inlinech jsem nikdy nestál, ale určitě bych se prohlásil za dobrého bruslaře na klasických bruslích. Jsem obecně sportovně založený a když se něčemu začnu věnovat, tak se to snažím dělat naplno. Určitě bych chtěl jezdit delší trasy. Nemám problém si připlatit za kvalitu, ale nechtěl bych jít přes 5 tis. To už mi přijde zbytečný luxus, který už není ani tolik o kvalitě jako o platbě za značku. Díky za rady.
Doplňuji:
Tak cenově si myslím, že pod 2 tis. to budou shitky, viděl bych to tak na 3-5 tis.
To by mě fakt nenapadlo zeptat se v krámě. :-) Problém je samozřejmě v tom, že tam mi budou tlačit to, co tam prodávají a tudíž informace budou téměř jistě zkresleny, navíc mnohdy je poznat, že prodavač tomu skoro nerozumí.
O rozměru koleček vím, ale určitě nemá smysl jít do rozměru pod 80 mm. Přemýšlím, jestli jít do 84 nebo rovnou do 90 či se s tím nemazat a naskočit rovnou na 100.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

zajdi do nějakýho obchodu a tam ti rádí poradí

Bronzový

Je vidět, že jste nikdy na tom nestál a že jste amatér, protože na 100 mm si natlučete kokos.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.