Alesh

Jak vybrat inline brusle?

Už nějakou dobu zvažuji, že si koupím inline brusle. Jenže mám tak trochu problém, jak je vybrat. Trochu popíšu situaci:
Na inlinech jsem nikdy nestál, ale určitě bych se prohlásil za dobrého bruslaře na klasických bruslích. Jsem obecně sportovně založený a když se něčemu začnu věnovat, tak se to snažím dělat naplno. Určitě bych chtěl jezdit delší trasy. Nemám problém si připlatit za kvalitu, ale nechtěl bych jít přes 5 tis. To už mi přijde zbytečný luxus, který už není ani tolik o kvalitě jako o platbě za značku. Díky za rady.
Doplňuji:
Tak cenově si myslím, že pod 2 tis. to budou shitky, viděl bych to tak na 3–5 tis.
To by mě fakt nenapadlo zeptat se v krámě. 🙂 Problém je samozřejmě v tom, že tam mi budou tlačit to, co tam prodávají a tudíž informace budou téměř jistě zkresleny, navíc mnohdy je poznat, že prodavač tomu skoro nerozumí.
O rozměru koleček vím, ale určitě nemá smysl jít do rozměru pod 80 mm. Přemýšlím, jestli jít do 84 nebo rovnou do 90 či se s tím nemazat a naskočit rovnou na 100.

Odpovědi
S1mon

mě se zamlouvají tyto→ http://www.wor­ker.cz/1736/ko­leckove-brusle-worker-exolution

Zdroj: www.worker.cz/1736/ko­leckove-brusle-worker-exolution

adisas33

zajdi do nějakýho obchodu a tam ti rádí poradí

slad08

Je vidět, že jste nikdy na tom nestál a že jste amatér, protože na 100 mm si natlučete kokos.