PlayStationa

Jak vybrat in-line brusle pro malýho bráchu?

Nejlepší odpověď
badisko

no predne na JohankaDI moc nedavej …:D je v podstate jedno jake mas kolecka ..:D plastova vydrzi dele ;D maji vetsi rychlost ..ale taky zalezi na velikosti kolecek ..pokud je zacatecnik tak kolecka v rozmezi ..74–86 jsou optimalni ..(cim vetsi cilo tim vetsi kolecko je detske brusle od dospelych se lissi hlavne tim ze …nemaji tkanicky ale rychloupinaci presky a hlavne se daji nastavit velikosne napr ..30 do 40 EU ..takze kdyz brusle koupis chvili mu vydrzej ikdyz mu roste noha ..take jsou vlozky mekci .pak zalezi na znacce a od toho se odvji i cena ..
Doplňuji:
jinak se poptat v obchode a pokud si vyberes na netu .tak si najit na ony brusle nejake recenze vis do ceho jdes …

Další odpovědi
JohankaDl

Důležité je, aby měly gumová kolečka, plastová dělají hrozný randál. Jinak na brusle pro děti se můžeš podívat třeba tady http://www.ra­dicalsport.cz/det­ske-a-juniorske-in-line-brusle/c-299/