milablond

Jak vybelit zazloutlou podrazku u tenisek?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím si,že už ani vypráním v pračce zažloutnutí neodstraníš.

Další odpovědi
Agneta

A čím si udržuješ koupelnu / vanu / sprchovou kabinu čistou? V některých jinak dobrých hotelech se ptám, mám jím v drogérce koupit chlórový spray na plíseň? Ty černé plesnivé růžky se nastříkají na 5 až 10 minut a pak opláchnou, a je to ! Tím když tu gumu vezmeš…:DDD

marci1

Já na zažloutlou podrážku u tenisek používám Cif, který se používá na vany. 🙂