pekynka

Jak vybělit pigmentové skvrny?

Letos mám pigmentové skvrny mezi obočím na kořeni nosu. Je nějaké přírodní bělidlo?

Nejlepší odpověď
iceT

zkuste hermanek,ale lepsi vam poradi v lekarne,jsou ruzne kremy na prirodni bazi.

Další odpovědi
anonym

Dobrý večer pekynko. Na vybělení pigmentových skvrn dobře zabírá a navíc omladí vaši pleť:
kvalitní krém s AHA kyselinami. Například PONDS, nebo jiné krémy na této bázi – poradí vám v obchodě nebo lékárné.Potom pomáhá,když si do své čistící pleťové vody přidáte kyselinu l-ascorbovou v prášku a nebo rozdrtíte tabletu asi v množství 1000mg a vždy před použitím pleťovou vodu protřepte. Potom ještě můžete místo vitamínu C si zakoupit CITROVITAL KAPKY-což je silný vybělující a antioxidační výrobek- 10 kapek do vaší pleťové vody-používá se také zevně i vnitřně na posílení imunity a také proti akné.Podomácku se používá šťáva z PETRŽELE,ale to chce odšťavňovač.Vnitřně je potřeba užívat CALIBRUM s ACTIVINEM -je k dostání po 30 tabletách nebo po 100 tabletách. Je to vše vynikající a pro vás potřebné když máte tak náročnou práci a jste často venku. Přeji vám hlavně hodně lásky a zdraví ve vašem celém životě.---zdraví vás---ZAJ-PO./ještě dodatek:napřed ty přípravky na pleť štípou než si pleť zvykne.

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI