Matthew

Jak vůbec vznikla kombinace sůl – tequila – citrón ??? :)

Zdá se mi, že jsem někde ještě zahlídl kombinaci se skořicí a pomerančem. Podle mého gusta je nejlepší pít tequilu a cokoliv jiného nejlépe čisté, ale proti gustu žádný dišputát :)

A zkoušeli jste někdy tuhle kombinaci ??? :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Ano.

tahle kombinace se uplatňuje u silver tequily,skořice a pomeranč zase u gold tequily.a něco k počtení
http://cestova­ni.idnes.cz/zla­ta-je-ta-nejlepsi-nejcastejsi-omyl-s-tequilou-v-ceskych-barech-py1-/po-cesku.aspx?c=A091126­_131552_igcechy_tom

Další odpovědi
anonym

Jiná odpověď :)

Fuj tajxl!

briketka10

Jiná odpověď :)

se mnou se nikdy, ale fákt nikdy
to pití nepotkalo nemůžu soudit,
jak je dobrý, nebo není snad je :))
chtěla bych ochutnat všechno co
teče a po čem je slušná opička :D

mojitek

Ano.

jasněže tuhle kombinaci jsem zkoušel.Ale takhle se to pije jen mimo Mexiko a okolní státy. Tam to pijí buďto čistý nebo se sangritou(raj­č.šťáva s kořením) nebo si do úst nakapou limetovou šťávu.

zjentek

Jiná odpověď :)

sůl proto, ať nejsi při pití dehydrovaný a citron rychleji odbourá chlast, tak proto. Pomeranč a skořice je jen marketing tah- nejen že to neznají v mexiku, ale z praxe vím, že to neznají ani v usa. To jen my tady citronem a skořicí kamuflujeme ty patoky, které se jmenují tequila, ale nejsou tequila. Mimochodem, pomeranč se skořicí se potkali v lidlu ,) ..prej ,)
Doplňuji:
tequilu ze 100% agáve jsi v čr nepil, to mi věř ..pokud chodíš na nákupy do řetězců a tak. Stejně jako absinth nikdo nepil, i když si jej v krámu koupil ..nedává to smysl, ale já za to nemůžu ,)

huxa

Ne.

Doplňuji:
nehodlám si kazit lahůdky solí…

anonym

Ne.