host19597

Jak „vrátit“ zpátky fps?

Zdravím,

nedávno jsem řešil jeden problém s vypínáním her, trochu jsem něco nastavoval atd., to není až tak podstatné tu. Tento problém jsem vyřešil, ale potom náhle přišel další. A to, že mi náhle hry z běžných 90fps spadly na 20 až se to místy seká. Netuším, čím by to mohlo být. Dokážete nějak odhadnout nebo poradit, co mám udělat, aby se mi to vrátilo do původního stavu? Jinak toto nastalo po restartování PC..

Odpovědi
gecco

…„trochu jsem něco nastavoval atd., to není až tak podstatné tu“…„toto nastalo po restartování PC“…
No – zřejmě bude podstatné, co´s „nastavoval atd.“ – protože některé změny nastavení se, holt, projeví až po restartu.
Takže dumej a „něco nastavuj“ – uvidíš…
Pro jistoru si ale zazálohuj data, takové nastavování „nevím co a nevím kde a nevím proč“ může skončit reinstalem PC…
___
Snad sis vážně nemyslel, že ti na základě takového popisu problému někdo něco relevantního poradí???
ROFL