Pokročilý

Jak vrátit smazanou složku ?!

smazala jsem si složku s obrázky -_-
jak jí mám vrátit zpět ?
Doplňuji:
zkouším tu Recuvu ale ukazuje mi to hledaní na 60 minut myslíte že to tu složku najde ?
(do filtru jsem zadala i jméno složky)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Myslím že tento článek je cílený přímo pro Vás. http://magazin.stahuj.centrum. cz/…
Případně program http://www.stahuj.centrum.cz/… který vždy mi obnovil co jsem potřeboval.
LuK4S3k CZ: Pokud myslíš bod obnovení, tak vrátí změny nikoli smazané soubory. Myslím že ne každý počítač disponuje velkou alokační pamětí aby si mohl systém ukládat dvojitě soubory.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud je to záhy po smazání existuje velká pravděpodobnost že se soubor najde. On se totiž najde pouze tehdy, když se to místo na disku či kartě znovu nepřepsalo nějakým dalším souborem.

Pokročilý

Jestly máš Windows tak přes obnovení systému. Vrátíš to na den kdy jsi tam tu složku měla.
Doplňuji:
l564 dík za informaci mě totiž kamarád řekl že se takhle dají obnovit i malé soubory.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Samba

LuK4S3k CZ Kde je prosím tě to obnovení systému?

Zlatý

badisko

ad samba... ty mas windows xp ze?..bod obnoveni Windows najdes ..
nabidka start >slozka prislusensstvi>dale systemove nastroje > a tam je ikona Bod obnoveni systemu..

po otevreni si muzes vybrat ze dvou veci ...dodto udelat bod obnoveni ..to se vyuziva prevazne pri instalaci odinstalaci programu ...no proste vzdy kdyz zasahujes do systemu...
a pak je tam druha moznost a to je ta.... obnovit predchozi stav PC ..
takze pokud jsi neco delala a pocitac ze znatelne zhorsil ..nebo chces neco vratit tak tuto moznost pouzijes ...

ale nemysli si ze se ti vrati fotky ...hudba ...dokumenty ..!! mic takoveho ..:D jen ze ti vrati system v case ..:D

Stříbrný

Samba

díky, hodnej :-), ne, jen já jsem antitalent, tak se nechám radši poučit, na co nesahat..

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.