desfd

Jak vrátit na obrazovku funkční klávesy?

Víte, jak jsou na notebooku ty funkční klávesy, to znamená, že když zmáčknu na tu klávesu, tak se vypne monitor, nebo se zesílí zvuk, atp. Jde o to, že mně ty klávesy fungují, ale když zmáčknu třeba to zesílení zvuku tak se mi ukázal obrázek na obrazovce, že mačkám to tlačítko. Ted jsem nedávno asi omylem na něco zmáčkla a když zmáčknu na funkční klávesy, tka semi to na obrazovce nezobrazuje. Sice to funguje, ale takhle nepoznám, jesli mám při psaní hesla zapnutý CapsLock atd. Předem moc děkuji

Odpovědi
marek.29

řešil sem stejný problém u notebooku DELL Vostro, ale samo to časem odeznělo – zase se začly zobrazovat ty obrázky s hlasitostí např.
Co se týče zapnutého Caps-locku ten musíte vidět na klávesnici nebo jinde v jejích okolí podobně jako Scroll lock nebo Num lock u numerické klávesnici.. Ten nemá s funkční klávesnicí nic společného :)