hippeace

Jak vrátit emaily z poštovního klienta zpět na internet?

TB mi stáhl emaily ze seznamu a nenechal mi tam kopie, chyba bya si v tom že nebylo zaškrtnuté že chci nechat kopii na serveru. Nyní nevím jak emaily vrítit zpět. Postup podle článku http://blog.pe­trloukota.cz/2013/06/­21/zaloha-a-presun-mailu-mezi-schrankami/ mi nefunguje ale dole je v posledním komentáři jiný postup boužel nevím kam maily poslat (Z komentáře:„zvo­líte Přesunout do a vyberete správný účet a adresář“) aby se mi poslali na seznam
Doplňuji:
děkuji za odpovědi, nakonec jsem si vytvořila v TB znovu spojeni s emailem ale přes IMAP a vkládám maily zpět akorát že se mi to stále vypíná a 2000 mailů přesouvat po kouskách bude dost drastické :(

Odpovědi
McArthur

Můžete si je tam přeposlat. Je to pracné, ale na konci si budete pamatovat, že je dobré si nejprve správně nastavit poštovního klienta a až pak stahovat poštu.

postcd

já něco takového dělal, mám dojem jestli to nejde pomocí ne POP3 ale IMAP.

tedy že nastavíš IMAP z webmailu a pak přesuneš ten email z jedné složky do druhé, do složky, která je v tvém webmailu. tím by se to snad mělo nahrát. nějak tak možná