ahojdraku

Jak vrátit dle zákona mob.telefon,ne­použitý,neroz­balený.Zakoupen 24.12.25.12-zavřeno.26.12 jsem byl v obchodě odmítnut

dobrý den, dostal jsem na vánoce 2× stejný mobilní telefon, telefon není rozbalený ani batetrka ani žádné přísůušenství. Telefon jsem šel vrátit, byl jsem však poslán do prdele. telefon jsem zakoupil OC Nová Karolina

Nejlepší odpověď
anonym

Na vrácení zboží zakoupeného v ´kamenné´ prodejně není zákonný nárok (ten platí pouze při uskutečnění koupě přes net).
Takže – pokud se s prodejcem nedomluvíš (mohl by souhlasit s výměnou za jiné zboží podobné ceny), můžeš telefon leda zkusit prodat.

Další odpovědi
marci1

Prodejce není povinen zboží vzít zpět. Někteří prodejci zakoupené „nevhodné“ zboží zpět vezmou.