ratava

Jak vrátím Seznam.cz do (pro mě) původní podoby?

Jestli tu dotaz byl, omlouvám se- stačí odkaz na dřívější otázku…

Ráno byly stránky ještě (pro mě) klasického vzhledu. Večer jsou strohé- jednotlivé „boxíky“ seřazené jak v sešitě pod sebou, oddělené žlutou čárou. Po najetí na název „boxíku“ se mi kurzor změní na „šipku do všech stran“, ale na nic nereaguje. Ostatní stránky mi fungují zcela normálně.

Za každou radu předem díky…

(win vista, prohlížeč IE- je-li potřeba vědět)

--------- doplnění-------------

Spojila jsem se s help deskem. Dle tech.podpory Seznamu evidují momentálně výpadky na IE 8, 9, na problému pracují a snaží se obnovit původní funkčnost… Na jiných by měl fungovat normálně…

Za mě uf :o) už jsem se lekla, co jsem si kde překlikala…

(i tak děkuji za rady)

Nejlepší odpověď
ivzez

Jste na Seznamu přihlášená?

Já jsem si na Seznamu už před několika lety nastavila vlastní barevné schéma
na černém pozadí. Pokud se přihlásím, mám je stále v tom rozvržení, jaké jsem
si nastavila, boxy mohu stále přesouvat podle potřeby…

Dochy

Už jsem se také stihnul informavat na helpdesku… v zásadě stejné info 😉
Tak snad se jim zadaří, jsme závislák 😉

Dochy

ivzez: Myslím, že to se aktuálního problému netýká… Včera během dne se to posralo a ze všech těch boxů co jsemměl nastavené mi zbyli jen nadpisy. Rozkliknout se to nedá, pouze je možné sepřes odkaz dostat na danou službu… Jsem stále přihlášen ale teď ani nevidímprvky pro přihlášení a odhlášení… Zkrátka vymeteno. Že jsem přihlášen poznám podle toho že mi zůstali zvolené boxy (tedy jejich nadpisy) a když ťukna na box e-mail, dostanu se do své schránky. Teď to vypadá takhle: http://s18.pos­timg.org/owmgpm2ex/sez­nam.png
(zkrátka na seznamu něco pohnojili)

ratava

Nebojte, oni to (prý) odhnojí… :o)

ratava

Myslím, že v původním byla i lišta „přizpůsobit Seznam“, nyní ve strohém není… Vyčistit pc nepomohlo, vypnutí adbl. taky ne, antivir nic nenašel…

Původní byl rozvržen po celé ploše, nyní strohá verze jen v levé části obrazovky. Nastavení jsem žádné neměnila… jednotlivé boxíky rozkliknout lze, přihlášení na meil taky (ze stránky, která se zjevovala, bylo-li špatně zadáno heslo- dvě lišty, „přihlásit“, jinak prázdná stránka). Boxíky nelze zrušit ani přidat, na stránce pouze jejich názvy s mini logem (původně vždy 3–5 nadpisů článků v příslušném boxu..)…

Jiný prohlížeč nemám, chrome odinstalován pro neplechy před rokem, tak ani na jiném zkoušet nemohu, v jiných zař. doma pouze mobilní verze, ty jsou bez problémů…

Dochy

Seznam je teď nějakej divnej. V práci jsem měl taky problém (IE) myslel jsem si že maj dočasnej problém. Doma vchromu OK, když jsemviděl tento dotaz, zkusil jsem IE a je to v háji… Nic víc nevím, jen jsem někde zahlíd nějakouzmínku o novém seznamu…