MonkeyKing

Jak vnímáte změny tlaku?

Je možné, že i když jsem mladý cítím nízký tlak? Který je lepší? Má to něco s počasím? Kdybych žil v teplém pásmu, bylo by to lepší?

Nejlepší odpověď
briketka10

já mám od mala nízký tlak
někdy 90/60, nižší 80/50 a
už se mě ptají v ordinaci, jak
se cítím :))
pásmem by se zřejmě nic
nevyřešilo..

Další odpovědi
Calimë

Já jsem jeden čas měla hodně nízký tlak, kolem 12 let… Stoupla jsem si a zase jsem si musela sednout :)

hanulka11

Já to nepociťuji na sobě .
Nízký tlak mám stále.
Doplňuji:
Než si léčit vysoký tlak je lepší mít nízký a naučit se s ním žít.

pusinka50

Velmi těžce. mám střídavý tlak a každou změnu počasí protrpím. Když vylítne tlak rychle nahoru a po zatažené obloze svítí slunce, lidi mají radost a já zatím trpím s migrénou. Když je nízký tlak a zataženo, prší nebo sněží, není do mě nic, jsem mnohem unavenější. Já bych chtěla žít v teplém pásmu, kde nejsou změny tak prudké. i když ačkoliv, v sobotu tu svítilo slunce a ve Španělsku zuřila sněhová kalamita a na Kanárech řádily prudké lijáky, tak nevím, jak dlouho tu to teplé pásmo bude
Doplňuji:
I jako mladý můžeš cítit změny tlaku. Nízký je „lepší“ než vysoký, při vysokém hrozí infarkty, mrtvice… ale při nízkém je zas člověku na omdlení, motá se, je víc unavený, tak si vyber

Děda Louda

Velmi citlivě.