scratcher92

Jak vnímáte televizní reklamu na Alza.cz?

Myslím, že ji známe všichni…

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nesnáším ji

Už kvůli tomu zelenýmu kreténovi bych si tam nic nekoupila!

Moje odpověď nemá samozřejmě s bolakem nic společného!

Další odpovědi
quentos

Nesnáším ji

Stále nechápu, že si alza.cz neuvědomuje, jak je tato reklama kontraproduktivní. Vsadím se, že počet lidí, které odradila, je dsaleko vyšší než počet těch, které přilákala.

klumprt

Nesnáším ji

Ten odporný skřet se nedá nevnímat. Ale k nákupu na Alze mě skutečně nepřiláká. Nejsem si 100% jistý, ale mám za to, že z Alzy jsem si nikdy nic nekoupil. Skřet na to nemá vliv. Spíš to, že ve srovnání cen na netu Alza obvykle nijak nevyniká. Možná kdyby se vykašlali na drahé TV kampaně a ušetřené peníze by promítli do nižších cen, třeba by to zvedlo kšefty. Ale kdo jsem já, abych radil marketingovému oddělení Alzy?…

redy

Jiné

Ten zelenáč je tak hnusnej, až je hezkej. 🙂
Mc tak se vydělává bolak ví jak na to 🙂

briketka10

Líbí se mi

A pár věcí mám už odtamtud koupenejch
a nejen, proto i kvůli bolakovi jeho vtipný
otázky a odpovědi přímo miluju, kdyby ten
tu chyběl, tak tu taky asi nebudu :))
Prostě zelenej panáček je zelenej panáček
teď má čepičku a šáličku je to prča žejo?

Mc Merkurion

Jiné

…televizi nemám a na pc adblock > tak ani nevím o koho jde,o Bolaka,na něj je nějaká reklama?

Drap

Jiné

Stejně jako každou jinou reklamu. Pokud možno, nevšímám si

AmazedWolf

Nesnáším ji

Mravenec

Nesnáším ji

STO INFARKTŮ TÝDNĚÉ, STO INFARKTŮ TÝDNĚ, rozdáváme rozdáváme, STO INFARKTŮ TÝDNĚÉ.

Takhle nějak mi to zní v uších, ten šílenej ufoun…

arachis

Nesnáším ji

Poklička

Líbí se mi

anonym

Jiné

Chudák Bolák,on je taky zelenej.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-tomu-ze-se-to-u-nas-fakt-zavede

Agneta

Nesnáším ji

Řekla bych, že více lidí spíš odradí:D

Mně osobně by to bylo pod úroveň si tam něco koupit. Asi to má být obchod pro tu tu nejnižší vrstvu, s nejnižším vzděláním.

MK44

Ignoruji ji

Snažím se ji ignorovat. Mám tu zkušenost, že když si chci něco koupit a vzpomenu si při tom na související reklamu, zažívám k danému produktu silně odpudivý pocit. Přece neskončím tak, že si kvůli stupidním reklamám nakonec nebudu nic kupovat.

Snažím se, snažím, ale dá to práci … 🙂

jepik

Ignoruji ji

Mám nervy v zádeli jakmile se v televizi objeví reklamy popadám ovladač a hned přepínám většinou na čt 24 kde nejsou .

Shef

Jiné

Postavu jako takovou moc nemusím,od alzy jsem kupoval jen jednu věc.Ale na jednu stranu musím uznat,že udělali dobrý marketingový tah.Vytvořili postavičku kterou skoro všici znaj,mluví se o ní a tím se Alza dostavá do podvědomí lidí.Ať už má pozitivní či negativní ohlas – je to v podstatě to samé jako ten psík z reklamy na „fofolu“ :)

briketka10

Ad Mravenec

Popadám se za břicho 😁 😁

STO INFARKTŮ TÝDNĚÉ, STO INFARKTŮ TÝDNĚ, rozdáváme rozdáváme, STO INFARKTŮ TÝDNĚÉ.