Reezo

Jak vnímáte sami sebe?

vnímáte třeba své nedostatky a chyby?
stydíte se za své chyby či nedostatky?
vnímáte se průměrně nebo nadprůměrně či podprůměrně?

Každý má nějaké nedostatky, otázka jak efektivně to zakrývá a jestli je schopen o tom vůbec mluvit…

vnímáte se průměrně nebo nadprůměrně či podprůměrně?

Nejlepší odpověď
iceT

sama sebe vnímám jako lepší průměr,moje chyby a nedostatky jsou jen mé a pokud někomu vadí,je to jeho problém a ne můj.jsem jaká jsem a jako takovou by mě okolí mělo akceptovat.

Další odpovědi
huxa

Své chyby hledám stejně jako jejich antonymum, které nyní hledám ještě více, neboť nevím, jaké je 🙂 Prostě, chyby i jejich protiklady u mne tvoří výsledky.
Nikdy jsem nepoznal „stud“, pokud sebeméně, určitě to nebylo skrz mé chyby či nedostatky. Mám výborné logické myšlení, zato podprůměrnou paměť, někdo by podprůměrnou paměť považoval za nedostatek, já nikoliv.

anonym

vnímám nadprůměrně :) určitě vím že mám nějaké nedostatky nebo chyby asi tak jako každý člověk :)