ivera45

Jak vnímate lidi, kteří jdou obrazně řečeno přes mrtvoly?

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ ide v priamom význame cez mrtvoly – sú to sice fyzicky ľudia ale ináč NEĽUDIA.
V prenesenom miernejšom zmysle je to urážka hyen a ostatných zvierat

Další odpovědi
Bumbes

Vy znáte zastupitele na našem magistrátu?
U nás například za pár milionů do vlastní kapsy, nechali zbourat světovou architektonickou raritu OD Ještěd. Nyní tu stojí odporná „krabice“ Tesco.
Kdyby se jim tak ty úplatky chtěly změnit v lejna, jejej to by tu bylo smradu!

Fallen Angel

Mám chuť po nich plivnout. Zároveň věřím, že na každého jednou dojde.

aramah

V dnešní době je třeba být trochu dravej,nesmí se to přehánět.

oskar

Že jsou to hyeny.

ReHu

Snažím se jim vyhýbat, pokud možno.

vecernice

Velice špatně,nějak se mi s tím nechce smiřovat.Bude to znít blbě,ale z těchto lidí mám určitý respekt,protože nikdy nevím co od nich můžu čekat.A že jich je ,,potvor".

anonym

Na ne take dojde,ale budou to osklive mrtvoly.Je to neunosna rozsirena povaha,ktera se nezdedila ,ale naucila a hlavne v teto dobe,od vlady po urady a i podnikatele a jine,FUJ.

Vicki

Je mi z nich zle,ale myslím,že to záleží na tom,co si nechá kdo líbit a kam až bude posunovat svoje mantinely.