Jak vložit video do prezentace?

Chci se zeptat, jak vložit video do prezentace? Stáhnout video z youtube přes program to svedu, ale horší je, když chci vložit to video do PowerPointu.
DĚKUJU;)
Doplňuji:
Při otevření VLOŽENÍ a poté vybraného souboru mně to nic neukáže! I když to video mám stáhlé..

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud používáš Microsoft PowerPoint 2010 tak při jeho otevření klikni na Vložení a po otevření v pravém horním rohu máš video a zvuk.A dál tě to navede.

Další odpovědi
mosoj

Zkus vložit objekt – video .

anonym

Upozorňuje tě to na něco ?