Zuzka2000

Jak vložit papír do tiskárny?

Dobrý den,
mám tiskárnu Kyocera mita – Ecosys FS-1050. Papír dávám do šuplíku (pod tiskárnou), ale slyšela jsem o jiné možnosti – zepředu, ale to mi nejde. Nevíte někdo jak?
Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Zepředu je výklopný podavač.

Nejlepší odpověď
gecco

Podle manuálu – http://cdn.ky­ostatics.net/dlc/e­u/documentati­on/usermanual/ky­ocera_kx_6_x_u­ser.-downloadcenteritem-Single-File.download­centeritem.tmp/Ky­ocera_KX_6.x_­...e_(Generic)­.pdf – tahle tiskárna nemá možnost ručního podávání papíru… I ´ruční duplex´ je řešen přes zásobník.
Kde jsi o tom slyšela?
😉
Doplňuji:
OK – výklopný podavač.
A co ti na tom tedy nejde?

gecco

Jen doplním – nakonec dořešeno VP, volba je v Nastavení tisku.

Píšu to jen pro tu náhodu, že by se někdo pídil po podobném problému a četl…
😉