JájsemRaibek

Jak vložit otázku s odkazem, aby neodporovala pravidlům tohoto serveru?

Dnes jsme se v práci bavili o jedné věci a neshodli jsme se na to, zda to existuje či ne.
Rád bych k tomuto položil otázku a podělil se s vámi a vyslechl vaše informace, ale nevím jak to udělat.
Rovnou se bez mučení přiznám, že původ informací pochází z pornostránek a na tyto stránky bych musel dát odkaz, abyste byli nápomocni. Jenže jak to udělat, když odkaz by si mohl otevřít i nezletilý uživatel odpovědí a to by byl průs švich.
Jak to tedy udělat?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

bejvala tu kategorie sex, která byla vidět jen po 22.00, estli ještě je, nevim, nesledoval jsem…

Další odpovědi
anonym

Tak to Raibeku asi nepůjde,jelikož sem právě chodí i nezletilí,ale mě jí poslat můžeš,pokud budu vědět,rád ti odpovím v poště odpovím.
Video jsem už viděl,někdo mi ho poslal nedávno na mail,
Jsem zásadně proti takovýmto praktikám a nelíbí se mi to.

gagaga

tak nam to jen popiste :))

  • iv-

JájsemRaibek

pokud bych to popsal, je to stejné, jako bych dal odkaz :)

anonym

Já si to přesně myslel.

gecco

;-DDD

gagaga

aha ;(
tak nic..ja si chtela jen zavzpominat ;(

  • iv-

anonym

To už je utopie?