Hanz Blažek

Jak vložit obrázek přímo do textového pole při psaní nového e-mailu ?

Nejlepší odpověď
ondra07

Prostě si najedete na složku, kde máte ten obrázek. Prvně doporučuju si ho zmenšit na malé rozměry v nějakém programu a pak ho jednoduše myší přetáhnte do okno, kde píšete text. Ale v tom okně už nejde upravovat, takže si ho zmenšete na hodně malý. :)

Mě to vložit jde normálně na seznamu. Zkuste to podle mého návodu.

Další odpovědi
lukas.zmizik

nejjednodussi bude vytvaret maily v aplikaci ms outlook a jim podobnym, kam jednoduse obrazek pretahnutim nebo pomoci ikony vlozite.

na webovem rozhrani seznamu a ostatnich to jinak, nez pomoci prilohy nepujde (leda naucit se kodovat v xhtml)

dalsi postreh: tak na seznamu to jde, evidentne zalezi na prohlizeci – pod operou ne, pod firefoxem ano, dalsi jsem netestoval…

na seznamu je nutne v nastaveni / pokrocila nastaveni / zaskrtnout volbu (je to dole) „pouzivat HTML editor“

a pak nahore „zobrazovat HTML zpravy“, ktera je tusim standartne zatrhnuta

hanulka11

Do textového pole mi to tedy nejde vložit , pouze jako příloha to ano.
Budu ráda, když nás to někdo naučí......

Ondro dej sem skreen prosím na ukázku – díky

Hykam …jako mezi řádku textu vložit obrázek ?????

Hykam

Jak píše Ondra07.
Pro Hanulka11 jde to, alespoň na Seznamu právě jsem to vyzkoušel.
Ještě jsem to zkoušel v Thunderbirdu a jde to taky

Hlada

Neporadím s webovým rozhraním, v OE je tlačítko Vložit obrázek nebo totéž v menu.

kapka

Jde to jednoduše v gmailu na Googlu. Akorát si tu funkci musíte aktivovat v nastavení v laboratoři. Funkce se jmenuje přímo „vkládání obrázků“, jen to tam zaškrtnete. Do mailu se Vám přidá nová ikonka, tu pak budete používat, když budete chtít obrázek vložit, je to opravdu jednoduché.
Používám to už dlouho.
Že to jde i na Seznamu, to jsem nevěděla, tak jsem zase chytřejší.
Vyzkouším to. Ale myslím, jak to tak čtu, že to na gmailu bude asi jednodušší. Velikost fotky si můžete nastavit přímo po vložení, výběr je z několika velikostí, můžete to měnit dle libosti.
Takhle to pak bude vypadat, dala jsem tam obrázek ve velikosti střední a malá. Ještě je velikost velká a původní.
http://img.na­dapenny.com/t20/120­25/nadap155812484­830231.jpg