Calimë

Jak vložit obrázek do audia ve W7?

Myslím např. když máte audio záznam tak když ho spustíte v Media playeru tak tam někdy je obrázek (místo symbolu noty). Jak to lze udělat? Je tam např. obrázek alba, ze kterého je. Je na to nějaký program?

Odpovědi
Bedy

Nevím jak to přímo udělat ručně, ale pokud si kliknete na audio soubor pravým tlačítkem myši, zvolíte Vlastnosti, tam kliknete na záložku Soubor-Upřesnit a pokud tam dopíšete co nejvíc polí, tak WMP by měl stáhnout správný obrázek alba.

Ale jinak nevím
Doplňuji:
Jo a nebo jak píše Alesh – prostě vytvořit videoklip, kde bude hrát audio a bude tam ten obrázek.
Na to lze použít například již zmiňovaný Windows Live Movie Maker nebo Microsoft Photo Story 3.

Alesh

Windows Live Movie Maker, standardní součást Win7. Jaký to má ale smysl, dělat z audia video o jedné fotce, netuším. 😉