Jak vložit fotku??

Před chvílí jsem dala otázku jak kdo vypadá,chtěla jsem vložit svoje foto,když už jsem tu otázku napsala a quentos foto dal,tak mi přišlo hloupé se nepřidat. Ale nevím jak na to,samozřejmě můžu dát odkaz na facebook,ale ne každý ho má založený,tak co s tím?

Nejlepší odpověď
quentos

to by nemělo vadit, fotku by měl vidět i ten, kdo sám profil na Facebooku nemá; pokud na něm ovšem nemáte zamčené sdílení informací.

Další odpovědi
mosoj

Nedávno jsem zde dával k uvážení adminům, zvážení možnosti vkládat fotky.
Zatím to jde pouze odkazem tak jak jsem to dělal při svých otázkách.
Založit si vlastní fotogalerii. Je jich zde několik bezplatných a dávat do nich odkazy.
Nebo odkazy někam kam se dá umístit foto.

Doplňuji:
Fotku místo avataru by neměl být problém.
Otázka je, zda by to neúnosně nesnižovalo kapacitu serveru.