Anonym123456

Jak vložit dokument na blog?

Potřebuji poradit, jak vložit na blog dokument (Microsoft Word Office), aby si ho mí návštěvníci mohli stáhnout do počítače, a bez problémů otevřít…
Děkuji když mi poradíte…

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Nahraješ jej na ftp, kde je tvůj blog hostovaný a následně na něj odkážeš :) pomocí tagu <a href="">odkaz</a>

Pokud nemáš přístup k ftp, tak soubor uploaduj třeba na www.ulozto.cz a odkaz který povede na daný dokument vlož do blogu :)

natalenkat

Nahraj jej třeba na uloz.to a potom jim dej na blog např. odkaz.