smile11

Jak vložit do wordu na obrázek písmo?

Jak mám do obrázku, který jsem vložila do wordu na celou stránku na něj něco napsat? Je na to nějaká stránka, ale zapomněla jsem jaká.

Odpovědi
DEDYmanTV

Označ text ktorí tam chceš a malo by sa v hornej lište niekde nachádzať zalomiť text ale nesom si isty skús to .

anonym

Nepíšeš verzi Wordu… Takže například:

  • umisť obrázek do záhlaví (do textového pole) – pak přes něj budeš moci – bez problémů, psát
  • umisť obrázek na stránku, ale do textového pole; pak vlož další textové pole a do něj napiš text
  • vlož obrázek na stránku a zvol ´obtékání textu´ – okolo, přes…

___
Jestli je na to nějaká stránka nevím, ale namísto používání jednoúčelových webových ´stránek´, se raději nauč používat Word…