jirka21kufr

Jak vložit cz dabing do nizozemského filmu přes avidemuxmod?

Ahoj
Mám jeden film, ale je ve špatné kvalitě.
Extrahoval jsem cz dabing z filmu a teď potřebuji dát cz dabing do originálu.
Když jsem to chtěl dát například v Movie Makeru, tak zvuk od 50. minuty nesedí.
Četl jsem, že se to dá udělat nějak přes Virtualdubmod, že tam má nějaký speciální filtr na zvuk a potom to bude sedět.
Můžete mi prosím poradit, jak vložit zvuk do filmu?

Odpovědi
setapouch

Napřed uložit video bez zvuku – Audio → Main Track → Audio Source → None. Pak Audio → Main Track → Audio Source External neco → Open.