Meruňka272

Jak vlastně začalo IS?

Co vlastně odstartovalo ty popravy a všechno okolo IS? Způsobil to útok na Charlie Hebdo?

Nejlepší odpověď
ten který je

Informace můžeš hledat na netu,v tisku nebo v TV,ale výsledek si budeš muset vyhodnotit sama.Ještě bych doplnil že informace bývají dvoje.Ty mainstreamové a tzv.alternativ­ní,tedy neoficiální,mimo hlavní propagandu.:-)

Další odpovědi
zjentek

vytvořili ho americký židi, žijící kdekoliv.

JájsemRaibek

♥•▬▬▬▬▬▬▬ ღೋƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღೋ▬­▬▬▬▬▬▬♥
الدولة الإسلامية je radikální islámská teroristická organizace původem z Iráku. Na dobytém území na částech území států Iráku a Sýrie vyhlásila samostatný Islámský stát. Ten není mezinárodně uznán žádným jiným státem. Jeho stoupenci vyhlásili toto území za chalífát, který si nárokuje náboženskou autoritu nad všemi muslimy na světě a usiluje o vládu nad všemi muslimy obývanými územími. Cílem je obnovit chalífát na územích Iráku a Levanty (dřívější geografické označení zahrnující Sýrii, Palestinu, Jordánsko a Libanon), či dalších zemí, které byly někdy v historii pod muslimskou vládou.
♥•▬▬▬▬▬▬▬ ღೋƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღೋ▬­▬▬▬▬▬▬♥

AmazedWolf

Amíci se do toho tak dlouho ***li, až to všechno posra**.
V televizi a na normálním webu je jen lživá americká propaganda.