fcoop

Jak vlastně probíhá proces „koprnění“?

Např. „V deváté minutě utkání se Sigmou Olomouc se napřáhl ke střele a ZKOPRNĚLÝ olomoucký gólman mohl jen sledovat, jak míč z kopačky Františka Rajtorala skončil za jeho zády“.

Co se odehrává v hlavě koprnícího,než totálně zkoprní?

Nejlepší odpověď
gecco

😉
http://www.roz­hlas.cz/regina/slo­va/_zprava/76560

Mám dojem, že slova, která si koprnící člověk v duchu (možná i nahlas) říká, začínají spíše"dopr…"…
😉

Další odpovědi
mosoj

Je to převtělování se do Davida Copperfielda. Nejdřív jsi fcoop a pak jsi copperfield.

Děda Louda

Bleskurychle a střelhbitě.