petka.s

Jak vypadat mladě?

Nejlepší odpověď
beer

Podle pravopisu vypadáš na žačku ZŠ, takže – zbytečné starosti ))

Další odpovědi
ivzez

Sloveso vYpadat není odvozeno
od zkratky VIP, proto se v něm nepíše měkké i.
(Správné zdůvodnění najdeš pod předponami vy- vý- …)

Ale řekla bych, že jsi na dobré cestě.
Dnešní mladí často ignorují řadu pravidel
včetně těch pravopisných …

zjentek

zdravě žýt!
Doplňuji:
jak píše gecco- nemaluj si na xicht obličej ..pryč s omítkou, nech čistý cihly

Kelt

Člověk je takový, jaký se cítí a nezáleží na datu narození. Ale když čtu ve slově vypadat napsané i, tak se dobře necítím.

anonym

Lesklý navenek a shnilý uvnitř,nejlepší je kompromis,ovšem v rámci možností.
Doplňuji:
„co se v mládí naučíš…ve stáří najdeš“

gecco

Hlavně si na obličej nemaluj xicht, pak to půjde samo…
😉

Ňuňátko

  1. Pokud si brunetka obarvi se na blond – nebudou ti tolik vydět vrásky
  2. Sportuj
  3. Zdravě se stravuj
  4. Oblíkej se podle známých modelkách
  5. Směj se a usmívej …

;)
… :);)