Avatar uživatele
fcoop

Jak vidíte třeskutého Dana Nekonečného?

Je to báječný,zábav­ný,originální chlapík,nebo byste mu dali korunu a poslali ho domů,nebo je liška podšitá,všemi mastmi mazaná(ta by teda vypadala – ta liška),která chytře odhadla trh a dělá to,co sype – takový transformovaný „AHA!“ ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, GM, flodur, Andělé, Kerberus, Deli, jiriii před 4595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jak ho vidím?Evidentně miluje exotiku,žlutou barvu,ženy,zví­řata,ohňostroj­.Nikdy jsem na jeho koncertě nebyla,občas ho vidím v televizi(vče­ra).Někdy plácá blbosti,někdy mě i pobaví.Včera jsem se i zasmála.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Vždycky, když ho vidím, tak si říkám, že tenhle člověk si jistojistě musel něčeho šlehnout – jinak snad není možný, aby byl věčně tak „vytlemený“ :))
Asi je pravda, že do jisté míry je to u něj stylizace – viděla jsem kdysi nějakou jeho fotku „v civilu“ a působil relativně normálně. Nemyslím ale, že by se do toho jeho křepčení musel zas tak moc nutit – působí na mě jako člověk, který je pozitivně naladěný od přírody. Asi pochopil, že žijeme jen jednou a že by byl trouba, kdyby si ten krátký omezený čas kazil mračením a věčným remcáním :)
Já osobně mu fandím a i když ho cíleně nijak nevyhledávám, v telce jsem se na něj vždycky podívala ráda – těch pár minut jeho vystoupení mě pokaždý nabilo pozitivní energií. Zkrátka a dobře: umí člověka dostat do krrrrálovství rrrrrozkoše :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Včera jsem ho viděla v televizi po dlouhé době.Mám ho ráda od první chvíle.Okouzlil mě svým šarmem,má charisma,je plný života.Jak píše Baranajka,také mě vždy nabije pozitivní energií.Zcela mě fascinuje,jaký vodotrysk pozit.energie v sobě má,jak z něj přímo srší.Mít takové sluníčko za souseda,tak zapomenu,že někdy nemám co do hu.y…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Dlouho jsem ho neviděla, ale myslím prostě že je svůj…nenechá se ovlivňovat ničím a nikým a život si žije podle svého jak je mu to příjemné . Mě osobně nevadí , pokud s tím má někdo problém jaký je …,pak je to ale jen jeho problém .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Už jsem ho dlouho v TV neviděla. Pro některé má možná charisma, dovede je naladit a rozhýbat, „roztančit“ i celý sál, ale já ho nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Cíleně ho nevyhledávám, ale když na něj náhodou narazím v telce, fascinovaně ho sleduji. Každopádně je to šoumen a já mám ráda vše, co nějak pozitivně vybočuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiriii

No řekl bych že si umí užívat život mezi správnými lidmi na správným místě:-) Je to takový pošuk, ale raději za souseda pošuka z dobrou náladou než bankéře který je věčně nespokojený:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Asi jsem ho nepochopil . Připasdá mi spíše jak ne zcela zdravý jedinec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ale jo,dá se poslouchat,ale nemusím ho vidět a nechce se mi věřit,že ty jeho písničky zpíva pořád stejně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek