fcoop

Jak vidíte třeskutého Dana Nekonečného?

Je to báječný,zábav­ný,originální chlapík,nebo byste mu dali korunu a poslali ho domů,nebo je liška podšitá,všemi mastmi mazaná(ta by teda vypadala – ta liška),která chytře odhadla trh a dělá to,co sype – takový transformovaný „AHA!“ ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak ho vidím?Evidentně miluje exotiku,žlutou barvu,ženy,zví­řata,ohňostroj­.Nikdy jsem na jeho koncertě nebyla,občas ho vidím v televizi(vče­ra).Někdy plácá blbosti,někdy mě i pobaví.Včera jsem se i zasmála.

Další odpovědi
barnajka

Vždycky, když ho vidím, tak si říkám, že tenhle člověk si jistojistě musel něčeho šlehnout – jinak snad není možný, aby byl věčně tak „vytlemený“ :))
Asi je pravda, že do jisté míry je to u něj stylizace – viděla jsem kdysi nějakou jeho fotku „v civilu“ a působil relativně normálně. Nemyslím ale, že by se do toho jeho křepčení musel zas tak moc nutit – působí na mě jako člověk, který je pozitivně naladěný od přírody. Asi pochopil, že žijeme jen jednou a že by byl trouba, kdyby si ten krátký omezený čas kazil mračením a věčným remcáním :)
Já osobně mu fandím a i když ho cíleně nijak nevyhledávám, v telce jsem se na něj vždycky podívala ráda – těch pár minut jeho vystoupení mě pokaždý nabilo pozitivní energií. Zkrátka a dobře: umí člověka dostat do krrrrálovství rrrrrozkoše :D

Andělé

Včera jsem ho viděla v televizi po dlouhé době.Mám ho ráda od první chvíle.Okouzlil mě svým šarmem,má charisma,je plný života.Jak píše Baranajka,také mě vždy nabije pozitivní energií.Zcela mě fascinuje,jaký vodotrysk pozit.energie v sobě má,jak z něj přímo srší.Mít takové sluníčko za souseda,tak zapomenu,že někdy nemám co do hu.y…:-)

hanulka11

Dlouho jsem ho neviděla, ale myslím prostě že je svůj…nenechá se ovlivňovat ničím a nikým a život si žije podle svého jak je mu to příjemné . Mě osobně nevadí , pokud s tím má někdo problém jaký je …,pak je to ale jen jeho problém .

annas

Už jsem ho dlouho v TV neviděla. Pro některé má možná charisma, dovede je naladit a rozhýbat, „roztančit“ i celý sál, ale já ho nemusím.

Deli

Cíleně ho nevyhledávám, ale když na něj náhodou narazím v telce, fascinovaně ho sleduji. Každopádně je to šoumen a já mám ráda vše, co nějak pozitivně vybočuje.

jiriii

No řekl bych že si umí užívat život mezi správnými lidmi na správným místě:-) Je to takový pošuk, ale raději za souseda pošuka z dobrou náladou než bankéře který je věčně nespokojený:-)

Drap

Asi jsem ho nepochopil . Připasdá mi spíše jak ne zcela zdravý jedinec.

anonym

Ale jo,dá se poslouchat,ale nemusím ho vidět a nechce se mi věřit,že ty jeho písničky zpíva pořád stejně.