Zlatý

Jak vidí budoucnost EU Rus Vl. Bukovski, spisovatel, neurofyziolog a politik? Žil v disentu v letech 1960 až 1970.

http://www.youtube.com/…

Je jeho pohled realistický?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jeho vidina budoucnosti EU, se mi zdá být velmi blízká realizmu a nezdá se mi být zavádějící.
Na debatu proč, by bylo třeba více prostoru...

Další odpovědi:

Zlatý

Zcela realistický, já osobně mám obavy že konec může být ještě horší než při rozpadu SSSR.
Co je to však platné, když klika která vládne toto popírá a nikomu jinému ani nechce dovolit aby vyslovil jakýkoli kritický názor

Zlatý

Dotyčný nemá pravdu už proto, že šíří demagogii. Historicky se vznik SSSR, ale třeba i velkoněmecké Říše se založením Evropské unie diametrálně rozcházejí. Vznik EU měl přece jako hlavní cíl, aby bylo pacifikováno nebezpečí dalších světových válek, které Evropa v minulém století iniciovala. Za základ bylo tentokráte pojato ekonomické, nikoliv politické sepětí a tento model již více, než pětašedesát roků docela funguje. Chybou jednoznačně bylo předčasné zavedení jednotné měny a posléze přehnaná snaha o solidaritu. Vyvarujme se prosím zatracení a destrukce existujícího stavu, protože pokud by zanikla Evropská unie /nikoliv měnová/, může trvat pouhou dekátu, aby se náš kontinent opět ocitl na okraji války buď z vnitrounijních sporů, ale ještě hůře kvůli ohrožení od dnes teprve se rodících mocností!
Již po několikáté opakuji, proboha lidi děkujme za každé součané nové ráno!!
Oprostěš-me se prosím od globálních problémů a od podhlahy vymeťme chlév o kterém hovoří třeba Honza Kraus

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.