roxilox

Jak vidět fotografovaný objekt přímo online na pc?

Můžete mi někdo poslat odkaz na stažení nějakého sowtvare k tomu, abych při propojení mého foťáku a mého pc viděl co fotím přímo na pc? Mám foťák Canon EOS 550 D.
Díky

Odpovědi
gecco

Mohlo by ti pomoci toto – Aktualizační program aplikace EOS Utility 2.14.1 pro operační systém Windows , ke stažení – http://www.ca­non.cz/suppor­t/consumer_pro­ducts/products/ca­meras/digital_slr/e­os_550d.aspx?ty­pe=download&sof­twaredetailid=tcm:126-1171868&os=&l­anguage= .
😉