PO

Jak vhodně oznámit číšníkovi, že jídlo je studené?

Jak taktně byste řekli čísníkovi, že vám donesl studené jídlo?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano rozhodně a vůbec bych to nedělala taktně. Slušně bych ho požádala,jestli by mohl požádat kuchaře,zda by mi mohl poslat teplé jídlo,že když budu chtít něco studeného tak si dám šopák a ne např. guláš

Další odpovědi
oskar

Pane vrchní to jídlo je studené.

anonym

Bez rozpaku sdelit o jidle Vasi pripominku je na miste.Pokud se bude kroutit,pozadejte ho s nad sazkou aby ochutnal.

panenka

Zavolala bych si pana číšníka a řekla mu že at se nezlobí že obtěžuji ale to jídlo které mi přinesl že bylo studené a tak bych ho chtěla poprosit kdyby byl tak moc hodný a mohl vám ho ohřát.

FOG

Zeptejte se ho,jestli bu Vam nemohl prinest mikrovlnku ??? Ze je jidlo studene.

ReHu

Zcela určitě.
Jednoduše po zavolání číšníkovi oznámit, že jídlo je studené a jestli by mohl co nejdříve přinést náhradní, ale ne pouze ohřáté 🙂.

Tata

Zeptat se číšníka zda také jí v této restauraci? Pokud řekne ,že ano, tak se zeptat jestli dostává také studené jídlo. Pokud řekne ,že tam nejí, tak jen kývnout hlavou a dodat,vy si asi zajdete někam jinam na teplé jídlo, a co nosíte tady vám nevadí.

mojitek

…no pokud nejde o zeleninovy salat tak byste to rozhodne obsluze sdelit mel/a :o)

anonym

Číšník nese pánovi polévku. Ale ten si všimne,že v ní má palec. Bůhvíproč se mu to nelíbí a číšníkovi vynadá,ale ten se omlouvá a zdůvodňuje palec v polévce tím,že mu mokvá a doktor mu nařídil,že jej má mít v teple.
To chlapa dorazí a tak na něj řve:"Co mně je do toho,tak si ho strčte – "
Číšník:"No dyť jo…:.
Tak ten měl jídlo teplé.

mirlin

U nás je to velmi ožehavá záležitost,protože platí zapírej , zapírej a zapírej.

Já zkusil číšnici ukázat , že mé pivko je pod míru.
Dnes už do této hospody raději na pivinko nechodím.

kropitko

jestli zapírá,zavolejte šéfa

anonym

Zmena k lepsimu.