Jak velmi rychle zhubnu?

Jak velmi rychle zhubnu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Rychle zhubnout, nemá smysl. Ve velice krátké době to naberete zpět a mnohdy víc.(JOJO efekt)Téměř ideální metodu nabízí Flora.cz. Tam , při dodržování zásad , lze shodit týdně 0,5 až 1kg bez zmiňovaného efektu. Mám to osobně ověřeno. Za 29 týdnů 17 kg.

Zdroj: http://www.flora.cz/

Další odpovědi:

Zlatý

Rozhodne "velmi rychle" ani nezkousejte hubnout.Akorat by Vam to uskodilo na zdravi a minimalne kuze by Vam to vratila v podobe strijí

Zlatý

rychle se zhubnout nedá jedině postupně.
jíst v malých porcích,ne moc sladké,jezt ovoce ,zeleninu,hodně pít a hlavně pohyb(procházka,koupání v bazéně,cvičení par cviků doma)pokud tohle budete dodržovat uvidíte že zhubnete

Pokročilý

No nic nejíst!-pokud vám nebude vadit,že budete vypadat jako těsto!

Musíte použít vyváženou kombinaci prvků, takzvané pravidlo tří: Nejíst, denně uběhnou 10 km ostrým klusem, a pokud nemáte peníze, vzít si bankovní úvěr. Úspěch zaručen, desítky spokojených uživatelů.

Pokročilý

Jak rychle zhubnout nevím,já zhubla za 3 měsíce 20kg a to takto:Snídaně-2-3 racio chléb např.rýžový namazaný nízkokalorickým sýrem a k tomu rajče nebo okurek.svačina-pomeranč nebo jablko.Oběd:25-30dkg jakéhokoli jídla,např.brambory,maso: vážit dohromady,svačina odpolední-racio chlebíček a třeba nožičku párku:večeře bílý jogurt s rozmačkaným banánem v něm.tuto večeři jsem jedla 3 měsíce každý den naposledy v 18 00.pila jsem 2-3 litry čaje nebo neslazených minerálek.Oběd jsem si vždy vážila.Pokud chcete zkubnout nesmíte chléb ani rohlíky.Místo jogurtu můžete použít podmáslí-hrnek a rozmixovat s banánem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.