Jak velmi rychle zhubnu?

Nejlepší odpověď
Jakub

Rychle zhubnout, nemá smysl. Ve velice krátké době to naberete zpět a mnohdy víc.(JOJO efekt)Téměř ideální metodu nabízí Flora.cz. Tam , při dodržování zásad , lze shodit týdně 0,5 až 1kg bez zmiňovaného efektu. Mám to osobně ověřeno. Za 29 týdnů 17 kg.

Zdroj: http://www.flo­ra.cz/

Další odpovědi
mojitek

Rozhodne „velmi rychle“ ani nezkousejte hubnout.Akorat by Vam to uskodilo na zdravi a minimalne kuze by Vam to vratila v podobe strijí

panenka

rychle se zhubnout nedá jedině postupně.
jíst v malých porcích,ne moc sladké,jezt ovoce ,zeleninu,hodně pít a hlavně pohyb(procház­ka,koupání v bazéně,cvičení par cviků doma)pokud tohle budete dodržovat uvidíte že zhubnete

georgia

No nic nejíst!-pokud vám nebude vadit,že budete vypadat jako těsto!

pimpinella

Musíte použít vyváženou kombinaci prvků, takzvané pravidlo tří: Nejíst, denně uběhnou 10 km ostrým klusem, a pokud nemáte peníze, vzít si bankovní úvěr. Úspěch zaručen, desítky spokojených uživatelů.

Klarisa

Jak rychle zhubnout nevím,já zhubla za 3 měsíce 20kg a to takto:Snídaně-2–3 racio chléb např.rýžový namazaný nízkokalorickým sýrem a k tomu rajče nebo okurek.svačina-pomeranč nebo jablko.Oběd:25–30dkg jakéhokoli jídla,např.bram­bory,maso: vážit dohromady,svačina odpolední-racio chlebíček a třeba nožičku párku:večeře bílý jogurt s rozmačkaným banánem v něm.tuto večeři jsem jedla 3 měsíce každý den naposledy v 18 00.pila jsem 2–3 litry čaje nebo neslazených minerálek.Oběd jsem si vždy vážila.Pokud chcete zkubnout nesmíte chléb ani rohlíky.Místo jogurtu můžete použít podmáslí-hrnek a rozmixovat s banánem.