Jak velký potřebuji náhubek pro fenu českého fouska?

Chci si pořídit náhubek pro svou fenku českého fouska, ale nevím jakou velikost, protože nikde na toto plemeno náhubky neprodávají.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Podle toho jak velkou „hubu“ ta fenka má.
A má taky nožičky? Tak ať jde s váma do obchodu a tam si vyberte přímo na ni, který ji bude pasovat.

Další odpovědi
Radak

Tuhle, když jsem jela autobusem, nastoupila paní s pejskem, který měl náhubek ušitý z látky. Takže pokud má pes nějakou jinou hubu, je možné ušít náhubek „na míru“.
Podotýkám, že tohle byl malý pejsek (nevím rasu), a možná to měl kvůli mrazu. A ta látka byla nějaké pevné plátno.