Stříbrný

Jak velký nákup unesete v taškách, než uvezete na kole?

Jak jsem se dozvěděl z odpovědi gecca, tak prý zákazník na kole toho neunese tolik, kolik ten co nakupuje do tašek a jde pěšky.
Vždyť kecá :DD
http://www.mojestarosti.cz/…
-----------
Já jezdím na kole a nakupuju toho dost, mám košík vpředu a vzadu. Když jdu někdy pěšky, tak protože jsem línej a nechci toho tolik tahat v ruce, nakoupím fakt jen minimum.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

+Nikdy jsem nebyl nakupovat s kolem. V rukách jsem zatím vždy unesl všechno co jsem nakoupil,

Další odpovědi:

Zlatý

;-DDD
-------------
Na větší nákup jezdím autem, na menší pěšky nebo MHD (třeba masnu mám 3 zastávky busem)...
Nejsem tak bohatý, abych si několikrát týdně nechal ukrást kolo (a tomu ani stojany nezabrání)...
A - určitě v rukou unesu víc, než bych byl ochoten vézt na bicyklu..
;-)

Bronzový

nevim,nakupovat nechodim pěšky ani na kole...

Na kole s nákupem máš zkušenosti jen ty,to bych nedal,radši fláknu nákup do kufru a jedu...
Nedokážu si představit ject na kole s nákupem ve sněhu a pak sebou fláknout s těma lahváčema vo zem.

Bronzový

Naskládal jsem nedopatřením do vozejku 30 kg potravin. To vše musel nacpat do tašky a odnést.

Stříbrný

Já raději vozím nákup v batohu na zádech.Na kole jsem také tahal tašky (na řidítkách) a když se mně několikrát taška dostala do pčedního kola a já přeletěl přes řidítka, tak od té doby tahám raději batoh (po našem ruksak).A do krámu raději jedu každý den a beru menší nákup.

Bronzový

Co mi unese kluk, když loudí

Stříbrný

tak já ti nevím ale 200kg co uvezu na kole( a to bez vozejku) bys nosit nechtěl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.