Rokio

Jak velkou šanci mám získat místo stážisty v libovolně firmě přes půlku léta?

Chtěl bych získat praxi v oblasti administrativa, a tak bych chtěl klidně i zadarmo pracovat první měsíc letních prázdnin v nějaké firmě.

Zajímalo by mě tedy, jak velkou šanci mám toho dosáhnout, tedy jestli je to vůbec možné?

Zde je můj životopis – ve zkratce

  • maturita z OA
  • dva cizí jazyky – AJ = B1, NJ = A2 až B1
  • psaní na klávesnici – 240 až 270 čistých úhozů za minutu
  • Microsoft Word, Excel a Powerpoint = pokročilá úroveň
  • Stereo (program pro účetní) = uživatelská úroveň
  • praxe – stážista = 1 měsíc, operátor výrobní linky = 2 měsíce, kvalitář a skladník = 3 týdny

Nejlepší odpověď
ivzez

Šance je vždycky 50 : 50
(vezmou tě, nevezmou tě)…

Další odpovědi
Drap

Šanci máš 31%