Kuře

Jak velkou má Dingo hlavu?

Dobrý den, do školy mám popsat dinga, ale zasekla jsem se u velikosti hlavy. Vím, jak dingo vypadá, ale nevím jestli mám napsat, že je na tělo malá, nebo velká. Poradíte mi prosím? Předem Vám moc děkuji =O)
Doplňuji:
Mám to napsat anglicky. Jsem v 6. třídě takže těžké věci ještě neumím napsat.

Nejlepší odpověď
Drap

Přiměřenou k tělu, hodně podobná vlčí, možná o kousek kratší a robusnější

Další odpovědi
Adula.57

řekni anglicky že ji má přiměřenou. Koukla jsem do slovníku a dá se tam říct fair nebo adequate to vyslovíš adekváte a je to jednoduché. Držím palce

BENYTA

Australský divoký pes – DINGO – nemá popsaný standart v FCI – bohužel pro tebe 🙂
Napiš třeba, že hlava je v dobrém poměru k obdélníkovému formátu těla – i když tak normálně určitě nemluvíš:-)

samicek333

napsala bych prostě, že odpovídá velikosti těla, kdyby se ptali, tak není ani velká ani malá, prostě tak akorát, ale liší se, podle toho jak je pes vysoký. To stačí, když to hodíš do překladače, bude to fungovat.