Avatar uživatele
Lila99

Jak velke je riziko?

Mam celkem problem. Jelikoz mi je cerstvych 15, tak jezdim se bavit po klubech. Prave vcera jsme se s pritelem trochu pripili (vim jeste mi nebylo 18, ale kazdy to jednou zkusi). Jelikoz jsme byli v nalade a ja mela uz den po menstruacich, tak jsme zasli k nemu domu. Nevim kdy se to stalo, ale az po vyplachnuti kondomu jsme si vsimli ze tam je mala prasklinka. Rodicum to rict nemuzu a penize na pilulku nemam a i kdyby tak se k ni nemam jak dostat. Jak moc je velky riziko ze bych mohla otehotnet? Co mam kdyztak delat? :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3538 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lovecrossed

Riziko, že tě nakryl vzhledem k tomu, že nebereš prášky tu je (i když znám 4 holky co byly nakryty i přes prášky, takže…).
Pokud jsi těhotná, tak buď interrupce, nebo porodit a hodit dítě do babyboxu, nebo sis zpackala život. Gratuluji.
Jinak, děti by chlastal neměly, vynadej když tak rodičům, že to je jejich chyba…že kdyby se ti věnovali více, tak bys byla vychovaná a v 15 nevymetala kluby, neožírala ses a pak nešu*ala…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Ale vždyť je to úplná blbost ! A kdo ti na to má naletět? Já né !!!
+++
Pilulku potřebuješ spíš na hlavu :DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

„vyplachnuti kondomu“???

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
rmajlka007

No, já bych to nebrala tak děsivě, někdo v mládí prostě blbne, někdo ne(ikdyž máš na blbnutí ještě dost času). Někomu se to ale může vymstít. Každopádně bych nic nepodceňovala. Buď si vyber nějakého vhodného lékaře a nech se u něj vyšetřit(což bych ti doporučovala), nebo opravdu dojít do lékárny, kde ti prodají tu pilulku. Jste v tom napůl, tak ať ti s tím zaplacením pomůže přítel, pokud na tom teda zrovna není jako ty. Nebo si peníze půjč, ale opravdu bych čekání nenechávala do té doby, než ti začne růst břicho… Doufám, že ses po takovém zážitku aspoň dostatečně poučila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

setapouch: no jasně, aby nebyl příště špinavej, ne?

čistota, 1/2 zdraví

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy