Báája

Jak velká zima musí být, abyste si oblékli čepici?

Dáte přednost čertvě vyfoukaným vlasům, nebo je raději oželíte a narazíte si hučku?

Nejlepší odpověď
anonym

My, co vlasy ´nemáme´, neřešíme účes, ale pohodlí…
Takže nějakou ´pohlavní´ pokrývku nosím skoro pořád.
😉

Další odpovědi
redy

Mám ráda čapky, nosím je protože mám pocit soukromí, no zní to blbě ale bez čapky si přídu moc vidět :) Vlasy neřeším stejně čapku sundám až doma

Doplňuji:
Zima nerozhoduje, jen vlétě nasadím kšilt.

Reezo

Záleží na situaci a na tom, jak moc mi je teplo atd… Také to záleži na tom, jestli je to vhodné. Je ale dokázáno, že hlavou a ostatníma končetinama tělo ztrácí nejvíc tělesného tepla. Já osobně si klidně vezmu čepici kolem 0 stupňů, když už předem cítím, že mi bude zima navíc mám vždy čepku po ruce, abych se mohl zahřát.. Je lepší jí mít a nepotřebovat ji, než nemít a potřebovat.

marci1

Pokud nemrzne, tak nosím klobouk. V mrazu si nasadím hučku. Hlavou ztrácí tělo nejvíc tepla. Zdraví nade vše ! 🙂

badisko

Nosim ksiltovky porad je to take cepice ..:D tedy krom zamestani ..dyz mam nejake jednani jinak na firme take …obycejnou ( pletenou) cepici bych si na hlavu nedal nebot se v ni necitim dobre … navic ji nepotrebuji nachazim se nimo CR a zde teploty ani v zime nepadaji pod bod Mrazu …

bububabu

Já dávám přednost kapuci. Vlasy nejsou tak moc zplihlé jako po sundání čepice. Je pořád na bundě, takže v případě chladna si jí mohu nandat a neřeším jestli je počasí či není na přikrývku hlavy vhodné, protože ji mám pořád u sebe. :)

Tinka

Já si myslím, že je to jedno. Hlavně byste ji měla začít nosit, když opravdu začíná zima, protože Vám z vítru může nafoukat do uší. :D

bolak

Záleží na tom, v jakém úhlu odstávají uši.

Báája

Ano, tak to je nejdůležitější.
Pokud odstávají, vadí to v jakémkoliv úhlu. 🙂