Avatar uživatele
Báája

Jak velká zima musí být, abyste si oblékli čepici?

Dáte přednost čertvě vyfoukaným vlasům, nebo je raději oželíte a narazíte si hučku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3790 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

My, co vlasy ´nemáme´, neřešíme účes, ale pohodlí…
Takže nějakou ´pohlavní´ pokrývku nosím skoro pořád.
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Báája Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Mám ráda čapky, nosím je protože mám pocit soukromí, no zní to blbě ale bez čapky si přídu moc vidět :) Vlasy neřeším stejně čapku sundám až doma

Doplňuji:
Zima nerozhoduje, jen vlétě nasadím kšilt.

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Záleží na situaci a na tom, jak moc mi je teplo atd… Také to záleži na tom, jestli je to vhodné. Je ale dokázáno, že hlavou a ostatníma končetinama tělo ztrácí nejvíc tělesného tepla. Já osobně si klidně vezmu čepici kolem 0 stupňů, když už předem cítím, že mi bude zima navíc mám vždy čepku po ruce, abych se mohl zahřát.. Je lepší jí mít a nepotřebovat ji, než nemít a potřebovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud nemrzne, tak nosím klobouk. V mrazu si nasadím hučku. Hlavou ztrácí tělo nejvíc tepla. Zdraví nade vše ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Nosim ksiltovky porad je to take cepice ..:D tedy krom zamestani ..dyz mam nejake jednani jinak na firme take …obycejnou ( pletenou) cepici bych si na hlavu nedal nebot se v ni necitim dobre … navic ji nepotrebuji nachazim se nimo CR a zde teploty ani v zime nepadaji pod bod Mrazu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Já dávám přednost kapuci. Vlasy nejsou tak moc zplihlé jako po sundání čepice. Je pořád na bundě, takže v případě chladna si jí mohu nandat a neřeším jestli je počasí či není na přikrývku hlavy vhodné, protože ji mám pořád u sebe. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tinka

Já si myslím, že je to jedno. Hlavně byste ji měla začít nosit, když opravdu začíná zima, protože Vám z vítru může nafoukat do uší. :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Záleží na tom, v jakém úhlu odstávají uši.

před 3790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Báája

Ano, tak to je nejdůležitější.
Pokud odstávají, vadí to v jakémkoliv úhlu. 🙂

před 3789 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek