Petrian

Jak velká prsa máte nejradši?

Nejlepší odpověď
venkovan

Pětky a více

Dal jsem ty největší, i když je fakt, že když je má člověk sám zvládnout, je to nápor na všechny smysly a i ruce a pusu. Mohou být i trochu potřená špekem (když jsou suchá), ale kůžička musí být hezká, jemná, ale zlatavá a voňavá.
Když se jich dotýkají prsty musí se z toho radovat celé tělo, emoce se musí přestat ukrývat, a když po nich přejedete jazykem, tak člověk musí znova a znova dokud se nenanbaží.
No pokud je k nim ještě dobrý a kyprý knedlík a zelí + pivko, tak je to už úplně bez chyby.

Další odpovědi
anonym

Jedničky

Co je malé, to je hezké…

Meropa

Jedničky

nebo nuly?

anonym

Čtyřky

Mám čtyřky. Na pláži po mě pořád koukaj=(

quentos

Trojky

taková akorát do ruky :{)))> v tom číslování se nevyznám, ale dvojky prej může mít i tlustej chlap :{DDD>, takže to asi budou trojky

Hykam

Dvojky

MILAN1961

Trojky

WeeBear

Dvojky

led

Venkovan, ta prsa jsou mňam-mňam. A ten knedlík, houskový nebo bramborový?

anonym

Silvestr už skončil, takže na podobné zvídavosti tady máš samostatnou rubriku sex!