Gestas

Jak velká je pravděpodobnost, že přijdou na to, že jsem informace na přibližně půlku seminárky čerpal z Wikipedie?

Zdůrazňuji, že jsem jen čerpal informace, tudíž řazení textu i formulace jsou zcela jiné.Do použité literatury jsem pak napsal to, co bylo jako použitá literatura psané na Wikipedii a žádnou z těch knih jsem v životě nedržel v ruce. Myslíte, že mi na to mohou přijít?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Když budou chtít, tak na to přijdou. Ale s obyčejnou seminárkou se nikdo zabývat nebude, asi ti to projde.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Používají k tomu program, který to může odhalit.
Třeba podobný jako tento:
https://odevzdej­.cz/