Hana N.

Jak veliký nebo snad i malý účinek má lapač snů? Jeho historii znám. Záleží všechno na tom,jestli tomu sama uvěřím?

Po mé vlastní zkušenosti jsem změnu nepoznala a tak stálé nevím,jestli to neplní jen funkci dekorace. Já osobně tomu věřím, ale je to málo?

Odpovědi
Hamon

Jak prý řekl Ježíš – víra tvá tě uzdravila. Když věříš, pomáhá to. Když nevěříš, neškodí ti :)
Lidská mysl je hodně zajímavá věc. Je dost dobře možné, že když ve schopnost lapače uvěříš, tvé podvědomí ti bude vyplavovat jen samé pěkné smy, protože bude vědět, že máš připravený lapač.