alexandra

Jak ve Windows7 dát tapetu na plochu

Mám Windows7,a když si chci dát nějaký obrázek na plochu,tak na něj kliknu PTM a dám nastavit,jako tapetu plochy a je to. Nyní přišla kmarádka,má taky Windows7,ale nevím kterou verzi,protože když kliknu PTM,tak tam není napsáno nastavit jako tapetu plochy,a když najedeme do ovládacích panelů,tak tam je jenom nastavení spořiče obrazovky a vůbec tam není nastavení tapety na plochu. Neuměl by někdo poradit? Děkuji
Doplňuji:
Ještě prosím Mosoje o vysvětlení,co je to aero.

Nejlepší odpověď
geoorg

Tak zkuste kliknout pravím tlačítkem myši na plochu a dát přizpůsobit. Tam už to snad najdete…

Jinak myslím, že ve verzi Windows 7 Start (obvykle na netboocích) není možné měnit tapetu plochy.

Další odpovědi
ABC123

Existuje program jménem Oceanis Change Background, který umí nastavit tapetu ve W7 Starter.

štamgast

Zkuste PTM na plochu, Přizpůsobit a tam by to mělo být.

mosoj

A co takhle PTM a dole přizpůsobit – můj motiv – neuložený motiv ?
Pozor na prostředí „aero“! V tom to nejde !
Zde bude pravděpodobně zakopaný pes. Prostředí aero vypnout.

Zkus si najít odpověď zde :

http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/per­sonalizing-your-computer