tomasstir325

Jak ve hře The Sims 3 si mám najít manžela a mít s ním děti?

Odpovědi
www

Odpovědi nejsou hráčským fórem, zkus to zde:

Zdroj: forum.thesims2.cz/

kurec

tak chochu to musim mit chvili strpeni protoze musis si najit manzela a mit nejlepsi kamarada abys mohl mit deti pak jdi na postel a mozn a tam budes mit pokusit deti :)

Havr

Seznam se s nějakým Simíkem a udělěj si z něj kamaráda. Potom stačí když s ním budeš flirtovat, pozveš ho na rande a požádáš ho třeba o trvalý vztah (přítel, přítelkyně). Stačí pak kliknout na postel a v nabídce možná budeš mít pokusit se o dítě.