manon

Jak vážete tkaničky? Je některý způsob podle vás lepší? Čím?

Nejlepší odpověď
anonym

jedna smyčka, obtočit a protáhnout

Od mala stále stejně. Žádný jiný způsob se mi nezdál stejně dobrý. Prostě to takhle umím nejlépe a nejrychleji. To nejveselejší na tomto vázání je, že se dalo zvládnout, ikdyž jsem měla před lety levou ruku v sádře.

Další odpovědi
anonym

jiná odpověď

Doplňuji:
Nevím jak si vážu tkaničky, ale příště se podívám. Prostě nad tím nepřemýšlím – něco s nimi provedu a mám je obvázané. Jenom vím, že dělám dost velká oka.

anonym

jiná odpověď

„Volnočasové“ boty nevážu, nosím je po „skejťácku“, oastatní boty uvazuji dvě smyčky a provázat, připadá mi to tak pevnější.

M.

jedna smyčka, obtočit a protáhnout

Bublinnka

jedna smyčka, obtočit a protáhnout

Je nejrychlejší.
Zavazuji si tak boty od mala, tak to mám natrénované :)

RedC22

jiná odpověď

Doplňuji:
Nemám ponětí, jak to dělám. Prostě tam nějak vznikne.

Beer4Real

jiná odpověď

Doplňuji:
nosím cvičky

sevos

jedna smyčka, obtočit a protáhnout

50centes

jiná odpověď

Doplňuji:
Tkaničky si vubec nezavazuju!!!!

anonym

jiná odpověď

Nejraději mám suchý zip a mimo uzel jednu smyčku.