taxio

Jak vaše děti/dítě vzali/vzalo to, že Ježíšek neexistuje?

Toto je otázka spíše pro rodiče… Jak vaše děti vzali to, že Ježíšek neexistuje? Byli naštvaní, nebo to pochopili? :)

Nejlepší odpověď
Drap

K nám chodí Ježišek po celou dobu. Dnes už nosí dárky i vnukům a všichni víme že stále chodí. K tomu, že by Ježišek neexistoval, neni žádný vědecký důkaz.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Upřímně řečeno, jsem trochu zklamaný.
Doplňuji:
Když jsme u toho Ježíšek opravdu existuje. Ježíšek je dítě, které přináší naději.

Roman71

Naše děti věděly od malička, že Ježíš existuje, ale dárky nenosí, kupují je rodiče. Nijak proto nebyli překvapení :) Dřív nebo později by tu lež stejně prokoukli.

Ono je vždycky lepší dětem říkat pravdu, pokud chcete, aby vám děti také nelhali ;) ..tak, a teď jsem si to zavařil :D

Lamalam

On vážně neexistuje? Skazil jsi mi vánoce.

anonym

Jak JEŽÍŠEK NEEXISTUJE!Každej o něm mluví,copak to už není důkaz sám o sobě?

ivzez

My jsme se sestrou o tom, že dárky nadělují rodiče a příbuzní,
věděly od „co pamatuju“ a podobně tomu bylo i u našich dětí.
Dárky vždycky rozdělovalo nejmenší dítě v rodině.

setapouch

Ježíšek existuje a dárky nosí. A jestli někdo dárky nedostane, tak holt zlobil, jeho problém.

dědapetr

Ježíšek určitě je,protože to tvrdil i Jára Cimrman.

Ed sheeran

Vzali to dobře možná až moc protože teď pořád hledají dárky po domě

da ny

Ve 4 letech (r. 1997) to paní učitelka dceři ve školce „práskla“, měli za úkol nachystat dárek pro vylosovaného šťastlivce ve třídě :), sama dostala rozbitou hračku z Kinder vajíčka…
...... a stejně zahlédla tátu, jak strká něco pod stromek – Ježíšek toho má moc, musí se mu pomáhat 😁
Jinak k nám chodívá každý rok ;).

Silva P.

U nás jsme to zatím vyřešili tak, že Ježíšek nosí jeden dárek za odměnu, aby zůstalo na ostatní děti a zbytek řeší rodiče a děti si můžou říct, co by chtěly. A uvidíme jak to půjde dál. Postupně to prostě vyladíme.