Jak Vás šikanovali na vojně?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Na vojně mě nikdo nešikanoval a já taky nikoho nešikanoval,měl jsem bezva vojnu.Klidně bych šel znovu,naučil jsem se tam hromadu užitečných věcí pro život.

Další odpovědi
baghira

Nijak. Jednak jsem se od něčeho takového jednoznačně distancoval, a jednak jako vysokoškolák jsem byl velitelem čety a šikanovat někoho takového, to by neprošlo nikomu ani na vteřinu.

anonym

Já totéž co baghira, nejprve jako velitel spojovacího uzlu (coby poddůstojník), později jako instruktor pro spojení (už v hodnosti podporučíka, s níž jsem šel do civilu).

tom004

Když jsem byl na vojně,slovo šikana,nebylo ve slovníku.

lexx

nijak, sloužil jsem v Praze coby abso (taky se říkalo špagát, ešus, kolejnička) krásny rok prázdnin, nevrátí se, jo…