Jak vás oslovují děti,které mají již svou rodinu?

Táto,maminko nebo dědo či babičko ?!

Nejlepší odpověď
panenka

Já své rodiče oslovuji Mami a Tati a před dětma Babička a Dědeček

Další odpovědi
dědapetr

Dcery nás oslovují dědečku a babičko a my je oslovujeme maminko a tatínku.Někdy jménem.

Tlaky

Tati, mami

anonym

Nejsem zatim babicka , ale mame s dospelymi detmi jasno. Ja zustavam jejich mamina a tata tatinem a nestanu se pozdeji jejich babickou. Pouze vnoucat. Kdyz budou moje deti volat na me , tak mami … a kdyz budou mluvit o me s detmi , tak jako o babi . Sami s tim prisli , nechapou , jak si i samy dospeli rikaji mezi sebou babi a dedo a jsou pritom manzele. Ale ja zastavam nazor, ze je to na domluve " zucastnenych ". -iv.

hippeace

mami a tati to je nejlepší vždyt to jsou moje rodiče