slipknotak

jak vás mohou zabít prášky proti bolesti ?

zastaví srdce ? A je tato smrt bezbolestná ?
Doplňuji:
Prý takto zemřel baskytarista kapely Slipknot. Nejsem sebevrah jen mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
Drap

Některé předávkováním

Další odpovědi
venkovan

Třeba tak, že jsou položeny na skříni a při natahování pro ně spadnete ze židle rovnou otevřenou pusou na talíř s indiánem a ten vdechnete a zadusíte se. Myslím, že je to celkem sladká smrt – ne?

Berušinka

Ty jsi sebevrah?!

gnosis

nejsem doktor takze s rezervou.
imho asi jak ktere prasky. podle me kdybys spapkal treba hodne brufenu, kroutil by ses par hodin v zaludecnich krecich, a do smrti bys mel daleko.
na uspani se pouzivaji tzv. barbituraty, nebo jednoduse prasky na spani, a myslim ze ani jedno z toho si bez receptu nekoupis. ale ani u predavkovani umrtvovadlem ta smrt podle me nemusi byt bezbolestna – pokud totiz dojde k zastave dychani driv nez exnes, asi ten odchod moc prijemny nebude.